Kontaktpersoner

Styret

Leder Trine Langeland  91375527 arveandre@gmail.com
Nestleder Anne Mette Andersen 47302194 anne.mette.andersen@dnvgl.com
Styremedlem – leder SU Mats Jacobsen 9798003 mats@videoforweb.no
Styremedlem – VULA Mats Jakobsen 97980031 mats@videoforweb.no
Styremedlem Sven Christiansen 90620774 svechris@online.no

Andre ansvarlige

Ansvarlig TINE fotballskole Sven Christiansen 90620774  svechris@online.no
Leder VUL cup 2019 Tom Pettersen  post@vulcup.no
Nettsider for VUL fotball Trine Langeland 91375527  trine.langeland@gmail.com
Skaffe sponsorer – hovedansvarlig Roar Sundbø 90915770  vul@vul.no
Kioskdrift Anne Mette Andersen 47302194  anne.mette.andersen@dncgl.com
Regnskapsfører Finn Bugge 99003300  regnskap@vul.no
Utleie bane/treningstider Anne Mette Andersen  fotball@vul.no
Utleie klubbhus  Roar Sundbø  vul@vul.no

Sportslig utvalg

Egen mailadresse til SU  su-fotball@vul.no
FIKS ansvarlig Sven Christiansen 90620774  svechris@online.no
Trenerkoordinator Michael Frank
Elektroniske overganger for senior/junior Sven Christiansen 90620774  svechris@online.no
Elektroniske overganger for alle opp til junior  su-fotball@vul.no
Kontaktperson jentefotball
Materialforvalter Vibeke Kittilsen 90536339  vkittilsen@gmail.com

Trenere og lagledere

Lag Navn E-mail Mobilnr Rolle
G 40+ Mats Jakobsen mats@videoforweb.no Lagleder
A-lag Sven Christensen svechris@online.no 90620774 Lagleder
A-lag Trond Torgenrud trondtorgunrud@hotmail.com 97165661 Lagleder
A-lag Hans Amund Solberg 95058562 Trener
B-lag Niels Qvigstad niels.qvigstad@gmail.com 90762505 Lagleder
B-lag Fredrich Falch freffen@hotmail.com 99469424 Trener
Juniorlag Rolf Sandnes Rolf.Sandnes@dnb.no Lagleder
Juniorlag Boni Maruti boniekm@hotmail.com 91008601 Trener
G-2002 Anders Aasheim andersaasheim20@gmail.com Lagleder/Trener
G-2002 Stig Jørgensen stig@lettoghuske.com Trener
G-2003 Christine Sjøvold Christinesjovold@gmail.com 91646906 Lagleder
G-2003 Stine Fjell Stine.Fjell@questback.com 93484166 Lagleder
G-2003 Michael Frank michael.frank@msn.com Trener
G-2004 Bente Bråthen Børve bbborve@hotmail.com Lagleder
G-2004 Britt-Hege Skaar batbritt@hotmail.com Lagleder
G-2004 Paul Borge paulerikborge@gmail.com hovedTrener
G-2005 Kjell Morten Mietle Laupstad kjell.laupstad@kongsberg.com 97597148 Trener/Lagleder
G-2005 Stefan Christensson ulfs-chr@online.no 97552779 Trener
G-2005 Bernt Lilleng berntl@getmail.no 91319863 Trener
G-2005 Thomas Enge thomas@ceesoft.com 40203202 Trener
G-2006 Christine Næss chrnae@online.no Lagleder
G-2006 Mats Jakobsen mats@videoforweb.no Trener
G-2006 Kjetil Nygård Engen kjetilengen@live.no Trener
G-2006 – Lag 1 Eivind Winnem eivind_winnem@hotmail.com Lagleder
G-2006 – Lag 2 Trine Langeland trine.langeland@gmail.com 41764253 Lagleder
G-2007 Einar Atle Voldseth eav@NJFF.no 91840394 Trener/Lagleder
G-2007 Alexander Kristiansen alexankr@hotmail.com Trener
G-2007 Svein Inge Persen ing-pers@online.no Trener
G-2007 Matthew Johnson johnsonrmatthew@hotmail.com Trener
G-2008 Tom Pettersen tom@tspinvest.no 93204848 Lagleder
G-2008 Fredrik Halvorsen fredrik@elektrikerne.as Trener
G-2008 Lasse Kollerud kollerud@msn.com 91115208 Trener
G-2009 Stian Langeland stian.langeland@me.com 41764253 Lagleder/Trener
G-2009 Mats Danielsen mats.danielsen@barcodes.no, 97712634 Trener
G-2010 Lasse Klemet Kollerud kollerud@msn.com 91115208 Lagleder
G-2010 Jørgen Ingebrigtsen jorgeningebrigtsen@hotmail.com 93038217 Trener
J-2003/04 Jenny Simonsen jenny.simonsen@q-free.com 95845055 Lagleder
J-2003/04 Ivar Lofterød lofteroed@gmail.com 99467600 Trener
J-2003/04 Anders Øgaarden anders@cleanseas.no 97047489 Trener
J-2003/04 Jan-Anders Istad jan.anders.istad@outlook.com 95256198 Lagleder / SU representant for jentene
J-2005 Connie Karlsen cokarlse@me.com 99598905 Lagleder
J-2005 Geir Andersen geir@aaltvedt.no 91188639 Trener
J-2005 Christopher Winge chwin@online.no 97064611 Trener
J-2006 Anders Karlaug Anders.Karlaug@dnbeiendom.no 92021660 Trener/Lagleder
J-2006 Henning Møllerløkken henning@estima.no 98204711 Trener
J-2006 John Harald Ebbesen johnebbe@online.no 45404863 Trener
J-2007 Kjell Morten Mietle Laupstad kjell.laupstad@kongsberg.com 97597148 Trener/Lagleder
J-20008 Erik Holstad eholstad1979@gmail.com 91609868 Trener/Lagleder
J-2008 Eivind Winnem eivind_winnem@hotmail.com 97557455 Trener
J-2008 Roger Hage rore-hag@online.no 90087525 Trener
J09/10 Erland Bækvold ebakvold@online.no Trener/Lagleder

 

Vollen Ungdomslag

Kontakt

SportsAdmin logo




Glemt brukernavn/passord?