Styremedlemmer

Styret treffer du samlet på styret@vollenhandball.com

 Bilde  Rolle Navn ePost Mobil
  Leder Jan Erik Secker leder@vollenhandball.no 99505615
  Nestleder og CUP Trond Jansen nestleder@vollenhandball.no 95872524
Sportslig leder Audun Moen Stuland sport@vollenhandball.no 41212820
  Økonomi Esten Finstad okonomi@vollenhandball.no 41751278
  Arrangement Karina Toftenes arrangement@vollenhandball.no 91367527
   Rekruttering & Vekst  Jon Endre Nilsen rekruttering@vollenhandball.no 41470671

Komité og roller som ikke sitter i styret

 Rolle Navn ePost Mobil
Materiell Jan Erik Secker utstyr@vollenhandball.no 99505615
Dommer Tim Bye dommer@vollenhandball.no 92481859
Medlem Tim Bye medlem@vollenhandball.no 92481859
Webansvarlig Jan Erik Secker leder@vollenhandball.no 99505615

 

 

Vollen Ungdomslag

Kontakt

Innlogging

SportsAdmin logo




Glemt brukernavn/passord?